PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: User
te: వాడుకరి

en: Full
te: పూర్తి
