PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: User picture
ug: ئەزا سۈرىتى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Full
ug: تولۇق
