PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Save
uk: Зберегти

en: User
uk: Користувач

en: User picture
uk: Користувацьке зображення

en: Host
uk: Хост

en: Media
uk: Медіа

en: The name of the user.
uk: Ім'я користувача.

en: Full
uk: Повністю

en: Port
uk: Порт

en: Chat Room
uk: Кімната для спілкування

en: User name
uk: Ім’я користувача
