PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Save
vi: Lưu

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: User picture
vi: Ảnh người dùng

en: Media
vi: Phương tiện

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Port
vi: Cổng

en: Chat Room
vi: Phòng trò chuyện

en: User name
vi: Tên người dùng
