PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Save
af: Stoor

en: User picture
af: Gebruikersbeeld

en: Host
af: Masjien
