PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ
