PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Host
ar: المستضيف

en: Media
ar: ميديا

en: Full
ar: كامل

en: Port
ar: منفذ

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: User name
ar: اسم المستخدم
