PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Host
be: Хост

en: Media
be: Мультымедыя

en: Port
be: Порт

en: Date created
be: Дата стварэння
