PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Save
bg: Запази

en: Host
bg: Хост

en: Media
bg: Медия

en: Port
bg: Порт
