PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Host
bn: হোস্ট

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Port
bn: পোর্ট
