PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User name
bs: Korisničko ime
