PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Save
ca: Desa

en: User picture
ca: Imatge de l'usuari

en: Host
ca: Servidor

en: Media
ca: Multimèdia

en: The name of the user.
ca: El nom de l'usuari.

en: Full
ca: Complet

en: Date created
ca: Data creada

en: User name
ca: Nom d'usuari
