PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Save
cs: Uložit

en: User picture
cs: Obrázek uživatele

en: Host
cs: Hostitel

en: Media
cs: Média

en: Full
cs: Celé

en: Chat Room
cs: Chatovací místnost

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: User name
cs: Uživatelské jméno
