PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Save
cy: Cadw

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Date created
cy: Dyddiad crëwyd
