PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Save
da: Gem

en: User picture
da: Brugerbillede

en: Host
da: Værtsnavn

en: The name of the user.
da: Navnet på brugeren.

en: Full
da: Fuld

en: Date created
da: Dato oprettet

en: User name
da: Brugernavn
