PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Author
de: Autor

en: Save
de: Speichern

en: User picture
de: Benutzerbild

en: Media
de: Medien

en: The name of the user.
de: Der Name des Benutzers.

en: Full
de: Vollständig

en: Chat Room
de: Chatraum

en: Date created
de: Erstellungsdatum

en: User name
de: Benutzername
