PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Save
fi: Tallenna

en: User picture
fi: Käyttäjän kuva

en: Host
fi: Isäntä

en: The name of the user.
fi: Käyttäjänimi.

en: Full
fi: Kokonainen

en: Port
fi: Portti

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: User name
fi: Käyttäjän nimi
