PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Save
hu: Mentés

en: ID
hu: Azonosító

en: User picture
hu: Felhasználó képe

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Media
hu: Média

en: The name of the user.
hu: A felhasználó neve.

en: Full
hu: Teljes

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: User name
hu: Felhasználónév
