PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Media
ka: მედია

en: Full
ka: სრული

en: Port
ka: პორტი

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი
