PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Save
kk: Сақтау

en: Host
kk: Хост
