PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Media
km: មេឌៀ

en: Port
km: ច្រក

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត
