PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Save
mn: Хадгалах

en: User picture
mn: Хэрэглэгчийн зураг

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо
