PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी
