PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Author
no: Forfatter

en: Save
no: Lagre

en: Host
no: Vert

en: Date created
no: Dato opprettet

en: User name
no: Brukernavn
