PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Save
pl: Zapisz

en: User picture
pl: Obraz użytkownika

en: Full
pl: Pełny

en: Chat Room
pl: Pokój rozmów

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: User name
pl: Nazwa użytkownika
