PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: هویت

en: Host
fa: میزبان

en: Media
fa: رسانه

en: Full
fa: کامل

en: Port
fa: درگاه

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: User name
fa: نام کاربری
