PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Author
pt: Autor

en: Save
pt: Salvar

en: User picture
pt: Foto do usuário

en: Host
pt: Servidor

en: Media
pt: Mídia

en: The name of the user.
pt: O nome do usuário.

en: Full
pt: Completo

en: Port
pt: Porta

en: Date created
pt: Data de criação

en: User name
pt: Nome do usuário
