PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Save
ro: Salvare

en: User picture
ro: Imagine utilizator

en: Host
ro: Gazdă

en: Full
ro: Complet

en: Date created
ro: Dată creată

en: User name
ro: Nume utilizator
