PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Save
sl: Shrani

en: Host
sl: Gostitelj

en: Port
sl: Vrata

en: Date created
sl: Datum nastanka
