PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Save
sv: Spara

en: Host
sv: Värd

en: The name of the user.
sv: Namnet för användaren.

en: Full
sv: Fullständig

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: User name
sv: Användarnamn
