PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Host
th: โฮสต์

en: Media
th: สื่อ

en: Port
th: พอร์ต

en: Date created
th: วันที่สร้าง
