PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Full
az: Tam

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: User name
az: İstifadəçi adı
