PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: User picture
eu: Erabiltzailearen irudia

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Full
eu: Osoa

en: Port
eu: Ataka

en: Date created
eu: Sorrera data

en: User name
eu: Erabiltzaile izena
