PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Save
it: Salva

en: User picture
it: Immagine utente

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Full
it: Completo

en: Port
it: Porta

en: Date created
it: Data di creazione

en: User name
it: Nome utente
