PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Save
lt: Saugoti

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Host
lt: Serveris

en: Full
lt: Pilnas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: User name
lt: Nario vardas
