PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Save
lv: Saglabāt

en: User picture
lv: Lietotāja bilde

en: Host
lv: Serveris

en: Media
lv: Multivide

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Full
lv: Pilns

en: Port
lv: Ports

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: User name
lv: Lietotāja vārds
