PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Host
ne: होस्ट

en: Media
ne: मिडिया
