PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Save
sk: Uložiť

en: User picture
sk: Obrázok používateľa

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Media
sk: Médiá

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Full
sk: Plný

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: User name
sk: Meno používateľa
