PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Save
ta: சேமி

en: Host
ta: புரவலன்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Full
ta: முழு

en: Port
ta: துறை

en: Date created
ta: தேதி உருவாக்கப்பட்டது

en: User name
ta: பயனர் பெயர்
