PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت
