PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Save
ast: Guardar

en: Host
ast: Sirvidor

en: Port
ast: Puertu

en: Date created
ast: Data de creación
