PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User picture
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་པར

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།
