PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Save
gl: Gardar

en: User picture
gl: Imaxe do usuario

en: Host
gl: Anfitrión

en: Media
gl: Medios

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Full
gl: Completo

en: Port
gl: Porto

en: Date created
gl: Data de creación

en: User name
gl: Nome de usuario
