PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Host
hi: होस्ट

en: Media
hi: मीडिया

en: Full
hi: पूरा

en: Port
hi: पोर्ट

en: User name
hi: उपयोगकर्ता नाम
