PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Save
hr: Spremi

en: User picture
hr: Slika korisnika

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Media
hr: Mediji

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja
