PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Host
hy: Հոսթ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Port
hy: Պորտ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է
