PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Save
jv: Simpen

en: Date created
jv: Tanggal digawé
