PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Chat Room
kn: ಚಾಟ್ ರೂಮ್‌

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು
