PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Port
ku: دەروازە

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن
