PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Save
nl: Opslaan

en: User picture
nl: Gebruikersafbeelding

en: The name of the user.
nl: De naam van de gebruiker.

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Full
nl: Volledig

en: Port
nl: Poort

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: User name
nl: Gebruikersnaam
